Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської райдержадміністрації

Гідний виступ на обласних змаганнях «Шкільна футзальна ліга України»

5 бер. 2017
У Світловодську відбувся другий етап Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга України» сезону 2016-2017 років.

Участь в цих змаганнях взяли юні спортсмени зі Знам’янського району. Наша команда за волею жеребкування потрапила до групи «А». Ця група за складом учасників була значно сильнішою за групу «Б». Так, у групі «А» грали чемпіони Кропивницького, Олександрії, Знам’янського та Кіровоградського районів. А от у іншій групі лише одна команда, яка представляла місто обласного значення Кіровоградської області – це Світловодськ (господарі змагань). Разом з ними у цій групі грали представники Голованівського, Олександрійського та Олександрівського районів.
По при потрапляння до досить складної групи команда Богданівської ЗШ №1 гідно виступила на цих змаганнях. У першому матчі юні спортсмени нашого району зустрічалися з чемпіоном Кропивницького – командою школи «Мрія». У цьому матчі більше небезпечних моментів створили гравці богданівської команди, але у складі суперника відмінну гру демонстрував голкіпер Іван Міхно, який кілька раз виручив свою команду. У першому таймі матчу внаслідок помилок захисту та голкіпера богданівців «Мрія» двічі виходила вперед. Після першого пропущеного м’яча наша команда зусиллями Назара Білоголового змогла зрівняти рахунок. У другому таймі матчу команда зі Знам’янського району збільшила тиск на ворота суперника – мала моменти забити кілька м’ячів, не реалізація підводила. Також прикрої помилки припустився Назар Білоголовий, який отримав дві жовті картки за виконання штрафних ударів до свистка. По при гру у меншості команда з Богданівки зуміла зрівняти гру – Владислав Райда ударом зі штрафного забив неймовірно гарний м’яч – 2:2. Цей рахунок до завершення матчу не зазнав змін – граючи в меншості, наша команда втримала нічийний рахунок.

У другому турі групового етапу змагань богданівська команда зазнала поразки від юних футзалістів з Олександрії – рахунок матчу 6:1 на користь олександрійців. У цьому матчі перший тайм матчу провели на рівних з суперником, грубі помилки на початку зустрічі призвели до двох пропущених м’ячів. Наша команда змогла проявити характер і нав’язати супернику свою гру. Маючи між матчами з кропивничанами та олександрійцями лише тридцять хвилин (олександрійці відпочивали аж дві години), наша команда у другому таймі матчу фізично не витримала. Команда з Олександрії зуміла довести рахунок до розгромного. Варто відзначити, що на цих змаганнях олександрійська команда всі матчі виграла з розгромними рахунками - окрім команди з Богданівки, перемогли колективи з Кіровоградського району (6:1), Кропивницького (4:0) та у фіналі із Світловодська (4:1).
Команда з Кіровоградського району, зазнавши розгромних поразок від кропивничан (1:7) та олександрійців (1:6), а також маючи двох травмованих гравців, відмовилася грати у матчі третього туру з юними спортсменами нашого району. То ж команда з Богданівки здобула технічну перемогу і, набравши чотири очки, посіла у складній групі третє місце.
Від щирого серця висловлюємо слова подяки Анатолію Степановичу Головатенку за надану фінансову допомогу задля участі команди зі Знам’янського району у другому етапі Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга України».

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко