Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської райдержадміністрації

Стартував Відкритий Чемпіонат Знам’янського району з футболу

8 квіт. 2017
Сьогодні, 8 квітня, стартував Відкритий Чемпіонат Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2017 року.

Перший матч Чемпіонату відбувся у селі Дмитрівка, де «Дніпро» (Стецівка, Чигиринський район, Черкаська область) дебютував у даних змаганнях. Вже на старті зустрічі команда «Дніпро» забила три м’ячі у ворота суперника. «Темп» зумів на 13-ій хвилині зустрічі один м’яч відіграти. У другому таймі матчу команди обмінялися забитими м’ячами. У підсумку «Дніпро» святкував перемогу з рахунком 4:2.

«Дніпро» (Стецівка) – «Темп» (Єлизаветградка) – 4:2 (3:1) (Єременко, 3, 5; Сущенко В., 10; Кобильник, 86 – Брайко, 13; Гудзов, 79 (пен))
«Дніпро»: Кольєв, Терновський, Черноштан, Сень, Сущенко В. (Іщенко, 90+1), Сущенко А. (Заблуда, 52), Єременко, Харченко, Бартиш, Сабадаш, Кобильник
«Темп»: Сухенко, Шевцов Д., Постовий, Бойко, Футорнюк, Боєвець, Слівченко, Гудзов, Верзілін, Суржок, Брайко
Попередження: Харченко, 33; Єременко, 80 – Верзілін, 48.

У іншому матчі туру «Хлібодар» на рівних з «Колосом» зумів відіграти перший тайм. Після перерви «Колос» довів рахунок до розгромного – 4:0.

«Хлібодар» (Суботці) – «Колос» (Дмитрівка) – 0:4 (0:1) (Радченко, 16; Ісаєв, 55; Дар’єв Роман, 59; Воловик, 67)
«Хлібодар»: Москаленко, Кучеренко, Стороженко, Машлякевич, Колюка, Косов, Семчук, Степаненко, Маринич, Чеботарьов, Мойсеєнко
«Колос»: Пастернак, Ткаченко, Назаренко, Шевченко, Сергеєв Ю., Артьомов, Баланда (Ісаєв, 46), Андрієнко, Козін (Дар’єв Роман, 46), Радченко, Воловик

Матчі між командами «Нива» (Цибулеве) та «Буревісник» (Богданівка) завжди були цікавими та непоступливими. Не виключенням стала зустріч і у стартовому турі нинішнього сезону. Вже на 12-ій хвилині матчу богданівці вели в рахунку 2:0. Могли вони довести рахунок до розгромного ще в першому таймі, але не скористалися своїми шансами. А перед перервою «Нива» зусиллями Ярослава Поплавки відіграла один м’яч. Після перерви на футбольному полі гра вирівнялася і «Ниві» вдалося зрівняти рахунок – 2:2.

«Нива» (Цибулеве) – «Буревісник» (Богданівка) – 2:2 (1:2) (Поплавка, 43; Москаленко, 55 – Наводничий, 8; Базака, 12)
«Нива»: Нагуляк, Грабовський, Замуренко, Уськов, Поплавка, Оганесов, Жуган Р., Жуган В., Русін В., Білоголовий, Єльник О. (Москаленко, 46)
«Буревісник»: Розумяк, Паламарчук, Яровий, Галуха, Малий К., Жадан, Малий В., Свириденко, Базака, Наводничий, Зайцев
Попередження: Жуган В., 40 – Яровий, 38.

Завтра, 9 квітня, відбудеться заключні два матчі першого туру Чемпіонату: у Знам’янці зіграють «Локомотив» та «Буревісник» (Петрове), а у селі Диківка» місцева «Дружба» зустрінеться з іванковецьким «Стартом».

Відзначимо, що цього сезону завдяки зусиллям відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації та районної федерації футболу Відкритий Чемпіонат Знам’янського району з футболу висвітлюється на сайті ФК «Буревісника» у повноцінному режимі. Так, любителі футболу мають змогу оперативно отримати інформацію не лише, то результати та статистику матчів, а також переглянути профілі всіх футболістів, що грають у Чемпіонаті (на сайті зібрана база даних футболістів – вона доповнюється фотографіями гравців та статистичними даними їх виступів у попередні роки). Наприклад, профіль Дмитра Базаки . У бокових колонках зібрана статистична інформація змагань, турірна таблиця та афіші наступних матчів та результати останніх зустрічей.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко.