Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської райдержадміністрації

Нічия юнаків зі Знам’янського району з кропивницькою «Зіркою»

28 квіт. 2017
На стадіоні «Зірка» (штучне поле) юнаки зі Знам’янського району провели матч 9-го туру Першості області (І група, 2001/2002 р.н.) сезону 2016/2017 років.

Команда Знам’янського району, яка сформована на базі Богданівської ЗШ ім. І.Г. Ткаченка, зустрічалася із ровесниками з кропивницької «Зірки». На початку матчу груба помилка захисника богданівців призвела до призначеного пенальті у ворота гостей – гравець «Зірки» ударом з «точки» відкрив рахунок. У першому таймі зустрічі богданівці мали шанс зрівняти рахунок, але Сергій Костін не реалізував вихід один з гокліпером суперника. Стартові хвилини другого тайму матчу пройшли в небезпечних атаках команди Знам’янського району. Дві контратаки не втілили у забитий м’яч. Ілля Азаренко не реалізував «побачення» з голкіпером «Зірки» – м’яч відлетів до Сергія Костіна, після удару якого «круглий» пролетів поруч з дальньою штангою воріт «Зірки». Та все ж команда Знам’янського району зрівняла рахунок: після подачі зі штрафного захисник «Зірки» зрізав м’яч у власні ворота. На останніх хвилинах матчу команда нашого району, граючи проти вітру та втомившись (вперше цього сезону грали на штучному покритті), переважно захищалася. Надійно зіграли захисники гостей та голкіпер Едуард Шокул. У підсумку матч завершився внічию 1:1.
Наступний свій матч команда Знам’янського району зіграє 3 травня у селі Богданівка. Суперник – «КДЮСШ №1» (Світловодськ). Початок о 12.00.