Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської райдержадміністрації

Чотири нагороди велоспортсменів зі Знам’янського району на Всеукраїнському турнірі

9 трав. 2017
8 травня у Знам’янці стартував Всеукраїнський турнір з велоспорту, який присвячений Дню Перемоги.

Вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива) успішно виступили на цих змаганнях, які триватимуть до 10 травня.
У перший день змагань, 8 травня, відбулися індивідуальні гонки. Олександр Шевченко та Алла Марущук завоювали золоті нагороди, показавши найкращий результат.
Сьогодні, 9 травня, відбулася гонка «Критеріум». Алла Марущук серед дівчат не знала собі рівних, вигравши другу золоту нагороду на цих змаганнях. У змаганнях серед чоловіків Максим Мамчик посів друге місце.
Завтра, 10 травня, на об’їздній дорозі міста Знам’янка пройде групова гонка.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко