Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської райдержадміністрації

 









Освітні заклади району

Загальноосвітні школи

І-ІІІ ст.

 

e-mail

Web-site

1.

Богданівська ЗОШ№ 1

boichuk67@ukr.netbogdanivska1@ukr.net

  bgop.rmkzn.com.ua

2.

Богданівська ЗОШ№ 2

oon7@ukr.net

  bg.rmkzn.com.ua

3.

Володимирівська ЗОШ

volod1_3@ukr.net

  vl.rmkzn.com.ua

4.

Диківська ЗОШ

dikovka2014@ukr.net

  dk.rmkzn.com.ua

5.

Дмитрівська ЗОШ № 1

dmitrovkaschool_1@ukr.net

  dm.rmkzn.com.ua

6.

Дмитрівська ЗОШ№ 2

dmitrovka_school_2@ukr.net

  dmop.rmkzn.com.ua

7.

Іванковецька ЗОШ

ivankivtsi2014@ukr.net

  iv.rmkzn.com.ua

8.

Мошоринська ЗОШ

moshorine@ukr.net

  mr.rmkzn.com.ua

9.

Пантазіївська ЗОШ

pantaziivkazh@ukr.net

  pn.rmkzn.com.ua

10

Петрівський НВК

petrovo14a@ukr.net

 

  pt.rmkzn.com.ua

11

Суботцівська ЗОШ

subotcy@ukr.net

 

  www.subottsi.com.ua

12

Трепівська ЗОШ

trepivka@ukr.net, trepivska.sh@gmail.com

  tr.rmkzn.com.ua                     

13

Цибулівська ЗОШ

tsybuliv_zh@ukr.net

  ts.rmkzn.com.ua

 

 

 

 

 

 

ЗОШ І-ІІ ст.  

 

1.

Казарнянська ЗОШ

vladimir19502505@ukr.net

 

  kz.rmkzn.com.ua

2.

Макариський НВК

makariha@ukr.net

  mk.rmkzn.com.ua

3.

Новороманівський НВК

novoromanivka@ukr.net

 

  nv.rmkzn.com.ua

4.

Топилянський НВК

school_topulo@ukr.net

  tp.rmkzn.com.ua

 

РЦДЮТ

znam.rpd@ukr.net

  rcdut.rmkzn.com.ua

 

ДНЗ

 

 

1     

ДНЗ "Сонечко" с.Богданівка

postoiko@ukr.net

                          --

2.

Д/с "Світлячок" с.Богданівка

skujbeda56@mail.ru

                          --

3.

Д/с "Івушка" с.Дмитрівка

galina33.73@mail.ru

                          --

4.

Д/с "Малятко" с.Дмитрівка

vika.vitad@mail.ru

                          --

5.  

Д/с "Пролісок" с.Цибулево

cibulivska_sr@meta.ua

                          --

6.

Д/с "Віночок" с.Диківка

dik.selsovet@e-mail.ua

                          --

7.

Д/с "Веселка" с.Трепівка

ira.luzhanska@mail.ru

                          --

8.

Д/с "Ромашка" с.Казарня

kazarnya_rada@ukr.net

                          --

9.

Д/с "Ягідка" с.Іванківці

vita.tkachenko.1973@mail.ru

                          --

10

Д/с "Мальвіна" с.Володимирівка

r.valya63@e-mail.ua

                          --

11

Д/с "Колосок" с.Сабліно

lesya.zadorozhnya@mail.ru

                          --

12

Д/с "Барвінок" с.Мошорино

lyubov.maruschuck@yandex.ru

                          --

13

Д/с "Колобок"  с.Суботці

alla.zhuvotovska@mail.ru

                          --

14

Д/с "Рушничок" с.Пантазіївка

pantaziivkarada@mail.ru

 

 

                          --