Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської райдержадміністрації

 









Всеукраїнська олімпіада з історії

       

 

 

   Узяли участь у  проведенні  олімпіади   -   47  учнів  8-11 класів

 ( 2015/2016 н. р. – 36, 2014-2015 н. р.-  33, 2013- 2014 н. р.- 35 учнів):

8 клас  - 13

9 клас - 12

10 клас - 8

11 клас - 14

У тому числі :

зі шкіл І-ІІІ ступенів – 44

зі шкіл І-ІІ ступенів -  3

 

 

 

за/п

Навчальний заклад

Кількість

учасників

1.

Богданівська  ЗШ  № 1 ім. І.Г. Ткаченка

4

2.

Богданівська  ЗШ  № 2

4

3.

Володимирівська ЗШ

6

4.

Диківська ЗШ           

2

5.

Дмитрівська ЗШ  № 1

4

6.

Дмитрівська ЗШ  № 2

5

 7.

Іванковецька ЗШ

1

8.

Мошоринська ЗШ

4

9.

Пантазіївська ЗШ

2

10.

Петрівський  НВК

3

11.

Суботцівська ЗШ

4

12.

Трепівська ЗШ

3

13.

Цибулівська ЗШ

2

14.

Казарнянська ЗШ

2

15.

Топилянський НВК

1

 

         Не брали участі в ІІ (районному) етапі  олімпіади учні Новороманівського та  Макариського НВК.

 

 

Посіли призові місця:

 

І 

ІІ

ІІІ 

Школа, прізвище, ім’я учня

Клас

  Учитель

1.

 

 

 

 

 

Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів № 1

 

 

 

 

 

ІІ

 

Зінченко Людмила

11

Шайдюк Н.Г.

2.

 

 

 

Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2

 

 

 

І

 

 

Тарасевич Ірина

10

Ткаченко Н.М.

3.

 

 

 

Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

ІІІ

Бондаренко Іван

10

Гудак В.І.

4.

 

 

 

Диківська ЗШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

ІІ

 

Чекавий Давид

8

Бургаз О.В.

5.

 

 

 

Дмитрівська ЗШ № 1

І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

ІІІ

Василенко Олена

9

Суботінова Н.О.

6.

 

 

 

 

Дмитрівська ЗШ №2

 І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

 

ІІ

 

Кіктєва Каріна

8

Турлюн Т.І.

 

 

 

ІІІ

Сухай Максим

11

Турлюн Т.І.

7.

 

 

 

Іванковецька ЗШ

І-ІІІ ступенів

 

 

 

І

 

 

Шимоня Олександра

9

Олійник А.В.

8.

 

 

 

Петрівський НВК

 

 

 

І

 

 

Чернявська Ілона

8

Рябич О.Л.

 

 

ІІ

 

Потапова Юлія

10

Рябич О.Л.

9.

 

 

 

Суботцівська ЗШ

І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

ІІІ

Куцова Дарія

8

Григоровська С.А.

 

 

ІІ

 

Дерев'янко Анастасія

9

Григоровська С.А.

10.

 

 

 

 

Трепівська ЗШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

І

 

 

Черняхівська Катерина

11

Татарченко Д.С.

11.

 

 

 

Цибулівська ЗШ

І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

ІІІ

Оранський Сергій

8

Поліщук А.В.