Відділ освіти, молоді та спорту Знам'янської райдержадміністрації

 









Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури

С П И С О К

переможців і призерів ІІ (районного) етапу

 Всеукраїнських учнівських олімпіади з української мови та літератури

 

 

                        

Українська мова та література

      Узяли  участь у  проведенні  олімпіади   учні  7-11 класів  -   52

(2013- 2014 н. р.- 38, 2014-2015 н. р.- 36, 2015/2016 н. р. -  46)       

7 клас -  8 учнів

8 клас -  13 учнів

9 клас -  12 учнів

10 клас – 7 учнів

11 клас – 12 учнів

У тому числі зі шкіл:

І-ІІІ ступенів – 49 учнів

І-ІІ ступенів –  4 учні

 

за/п

Навчальний заклад

Кількість

учасників

 

І-ІІІ ступенів

 

1.

Богданівська  ЗШ  № 1

7

2.

Богданівська  ЗШ  № 2

4

3.

Володимирівська ЗШ

8

4

Диківська ЗШ           

2

5

Дмитрівська ЗШ  № 1

4

6

Дмитрівська ЗШ  № 2

5

7

Іванковецька ЗШ

2

8

Мошоринська ЗШ

2

9

Пантазіївська ЗШ      

3

10

Петрівський  НВК

2

11

Суботцівська ЗШ

5

12

Трепівська ЗШ

3

12

Цибулівська ЗШ

1

 

            І-ІІ ступенів

 

1.

Казарнянська ЗШ

3

2.

Макариський  НВК

1

           Не брали участі у проведенні олімпіади  команди  Новороманівського  НВК, Топилянського НВК.

       

  Посіли  призові  місця:

 

 

І

ІІ

ІІІ

Школа, учень

Клас

Учитель

1.

 

 

 

Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.

 

 

 

 

 

 

1

Карнаухова Анастасія

11

Ковальова О.В.

 

 

ІІ

 

Делюрман Марія

10

Кондрашенко О.О.

 

1

 

1

1

 

 

Гречук  Валерія

Чабан Тетяна

Бокатенко Михайло

8

8

7

 

Ковальова О.В.

Токар Н.М.

Бокатенко А.А.

 

2.

 

 

 

Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. №2

 

 

 

1

 

 

  Бачковська Ірина

9

Нікітіна В.О.

 

3.

 

 

 

Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

1

 

Кіслінська Дарія

11

Головань Т.О.

 

 

 

1

Ярмошевич Анастасія

8

 

Сіньова О.М.

4.

 

 

 

Диківська ЗШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

1

 

 

Буєвська Вікторія

11

Храпейчук Н.О.

5.

 

 

 

Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів № 1

 

 

 

 

1

 

Селявіна Анна

11

Трофімова Л.П.

 

 

1

 

Василенко Олена

9

 

Трофімова Л.П.

 

6.

 

 

 

Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2

 

 

 

1

 

 

Душкова Катерина

10

Іванова О.Г.

7.

 

 

 

Казарнянська ЗШ І-ІІ ступенів

 

 

 

 

 

1

Донченко Єлізавета

7

Суржко Н.В.

8.

 

 

 

Макариський НВК

 

 

 

 

 

1

Поп Яна

8

Шаповал Н.А.

9.

 

 

 

Іванковецька ЗШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

1

Шимоня Олександра

9

Мельник Л.Ф.

 

1

 

 

Ноздря Катерина

7

Мельник І.А.

10.

 

 

 

Пантазіївська ЗШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

1

Сегеда Вікторія

11

Накотенко Н.С.

11.

 

 

 

Петрівський НВК

 

 

 

 

1

 

Синічкіна Анна

11

Дудкіна О.В.

 

 

 

1

Дордюк Анастасія

10

Богун Н.В.

12.

 

 

 

Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

1

Михайленко Марія

11

Пічкуренко О.Є.

 

 

 

1

Побива Влада

7

Пічкуренко Н.В.

13.

 

 

 

Трепівська ЗШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

1

Чернявська Катерина

11

Турлюковська Т.М.

 

 

 

1

Кіріллова Єлізавета

10

Турлюковська Т.М.